Informace o www

By | 3.11.2016

Co je to PPC reklama asi už všichni lidé, kteří nějak podnikají a trochu se po internetu porozhlíželi, vědí. Otázkou však zůstává, zda si na nastavení kampaně, její správu, průběžnou kontrolu, úpravy a vyhodnocování zajišťovat svépomocí, nebo zda si na toho někoho najmout. Někoho, kdo oboru rozumí, pohybuje se v něm denně, zná jeho problematiku, ví o každé změně a ušetří vám mnoho času a starostí. Pojďme se tedy podívat jaké výhody to má, když se vám o kampaně stará expert a správa PPC kampaní (a tvorba www stránek) je v těch správných rukou.

1, Šetření času a starostí

Internet a vše s ním spojené je velmi dynamické prostředí, v němž se vše prakticky pořád mění, a proto je nezbytné být neustále v obraze a vědět, co se kde šustne. Člověk rozumějící celé problematice se ve věci vyzná a je schopen pružně a rychle reagovat na jakékoliv změny mnohem lépe a efektivněji, než někdo, kdo to dělá, jako doplňkovou službu v rámci svých hlavních úkolů.

2, Šetření peněz a efektivita

Řídit PPC kampaně může prakticky každý, otázkou ovšem je, jak efektivně, a to je to co je podstatné. Přivedený zákazník vám může stát několik korun, ale také několik desítek korun, což je podstatný rozdíl, který není radno podceňovat. Expert se vyzná a je schopen vyhledat vhodná klíčová slova, volit správné texty, správně stanovovat ceny kliků v aukci a vše co povede k celkové efektivitě vynaložených prostředků. Aby byly PPC kampaně efektivní, je nezbytné, aby se webové stránky načítaly co možná nejrychleji. Ideální velikost jedné podstránky by neměla přesáhnout 0,5 MB a stránka by se neměla načítat déle než 3 vteřiny. K tomu vám může pomoci kvalitní webhosting nebo VPS server. Samozřejmostí by měla být vyladěná webová aplikace a přiměřená velikost načítaných souborů.

3, Know-how

V neposlední řadě je třeba zmínit, že správa PPC kampaní specialistou přinese do firmy nové znalosti, které firma doposud postrádala. Ty se pochopitelně spojí s celkovým know-how firmy a vytvoří tak synergický efekt, zvyšující celkové propagační a obchodní aktivity společnosti. Jedná se o poměrně měkký a špatně měřitelný faktor, ovšem o to větší dopad může mít, když se správně uchopí a začlení. V tomto ohledu není od věci, aby alespoň jedna osoba ve firmě byla přinejmenším obecně srozuměna s tím, co se provádí a na jakých principech jsou tyto činnosti realizovány.